اخبار و رویدادها

کسب رتبه سوم آبفار خراسان رضوی در ششمین جشنواره روابط عمومی های شرکت های آب و فاضلاب

۱ خرداد ۱۳۹۵ - بازدید 706

بر اساس ارزیابی های انجام شده از سوی روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی به عنوان رتبه سوم در بین شرکت های آب و فاضلاب روستایی سراسر کشور معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در تقدیرنامه ای که به همین دلیل از سوی مهندس جانباز؛ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به روابط عمومی آبفار خراسان رضوی اهدا شده، آمده است:

“جناب آقای موسوی

مدیرمحترم روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی

رشد و توسعه صنعت بزرگ آب و فاضلاب مدیون تلاش گسترده مدیران و متخصصانی است که تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند. بی تردید بخشی از این موفقیت در گرو ارتباط معقول و منطقی است که روابط عمومی های صنعت آب و فاضلاب با رسانه های همگانی و نهادهای فرهنگ ساز برقرار کرده اند. مقارن با 27 اردیبهشت، روز گرامیداشت روابط عمومی، ضمن تبریک کسب مقام سوم در گروه آبفار ششمین جشنواره روابط عمومی های شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور، بدینوسیله از تلاش های جنابعالی قدردانی می گردد.”

گفتنی است مراسم اختتامیه ششمین جشنواره روابط عمومی های شرکت های آب و فاضلاب کشور همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور قائم مقام وزیر نیرو برگزار شد و از رتبه های برتر تقدیر به عمل آمد.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 127 | کل بازدیدکنندگان : 2839825 | تعداد کاربران بر خط : 0