اخبار و رویدادها

پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار

۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - بازدید 626

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با صدور پیامی، فرارسیدن روز خبرنگار، این روز را به فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مهندس دانشگر در پیام خود آورده است:

همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار17مرداد ماه هرسال، به یاد  بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید ” محمود صارمی” روز خبرنگار نام گرفته، روز قدردانی از تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر انسان های آگاهی که با سلاح قلم در سرزمین دانایی قدم می زنند. خبرنگاران از آن رو که حق جو و حق طلبند،‌ شایسته تکریم و تحسین اند. آنانی که که برای تولید و انتشار اطلاعات و آگاهی بخشی به مردم، از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نمی ورزند.

   بی گمان رسانه ها به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی و فرهنگ سازی رسالتی بس مهم در توسعه و پیشرفت کشور بر عهده دارند و اصحاب رسانه نیز در برهه ها و مقاطع مختلف در کنار مردم و دولت مردان به عنوان حاملان پیام به تحلیل واقع بینانه ای از وقایع می پردازند و اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه کار خود قرار می دهند.

لذا اینجانب در سالی که با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام ” اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل” نامگذاری شده، ضمن احترام به همه خبرنگارانی که در عرصه اطلاع رسانی و خدمت به ملت سرافراز ایران اسلامی متعهدانه و مسئولانه گام بر می دارند، این روز مبارک را به اصحاب رسانه و مدیران و فعالان عرصه خبر و آگاهی بخشی تبریک و تهنیت گفته و از یکایک شما عزیزان برای کمک به توسعه و پیشرفت روستاهای استان و انعکاس مسائل و خدمات ارائه شده به این قشر از مردم بزرگوار به ویژه در حوزه تأمین آب شرب یاری می طلبم. امیدوارم همواره در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق، سربلند و سلامت باشید.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 41 | کل بازدیدکنندگان : 2623155 | تعداد کاربران بر خط : 1