اخبار و رویدادها

پیام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - بازدید 688

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در پیامی، فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران و مشعل داران عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک گفت. در پیام مهندس دانشگر آمده است:

اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه بنا و پی ریزی گردد، عمده ترین عامل توسعه انسانی است. روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر است و گسترش دهنده ژرفای معنای عمیق انسانی. روابط عمومی های مستقر در سازمان ها، نهادها و ارگان ها منعکس کننده ی اعمال، کارکرد و رفتار اجزای سازمان ها مربوطه هستند.

امروزه اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

بی‌شك روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است. روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین افکار عمومی و سازمان از یک سو و مدیران و کارکنان از سویی دیگر، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران به افکار عمومی و نگرش جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت      نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با مردم و کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

اینجانب، 27 اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به مشعل داران فروزان عرصه توسعه ارتباطی، آگاهی بخشی و فرهنگ سازی که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی، همسویی و باصداقت، شجاعت و امانت ضمن حفظ مصالح سازمان، منافع مردم را در جهت انجام رسالت خطیر خود پاس می دارید، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی ها باشد.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 4314 | کل بازدیدکنندگان : 3145798 | تعداد کاربران بر خط : 1