اخبار و رویدادها

نشست کارکنان امور آبفار خلیل آباد با نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی

۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - بازدید 761

نماینده مردم شهرستان های کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در امور آب و فاضلاب روستایی خلیل آباد، از نزدیک در جریان وضعیت آب شرب روستاهایاین شهرستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار خلیل آباد در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستاهای این شهرستان به تشریح اهم اقدامات انجام شده و پروژه های در دست اقدام این امور در راستای تأمین آب شرب مردم روستاهای خلیل آباد پرداخت.

محمد کاظمی با اشاره به پروژه ملی مجتمع آبرسانی برکال این شهرستان که از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در حال اجراست، اظهار داشت: عملیات اجرایی این پروژه با اعتبار 2 میلیارد تومان آغاز شدهکه آب شرب مردم 18 روستای این شهرستان را تأمین می کند.

وی، حفر و تجهیز 3 حلقه چاه عمیق، اجرای 16 کیلومتر خط انتقال، احداث 3 مخزن بتنی 500 متر مکعبی، اجرای خط برق، ساخت حوضچه و نصب شیرآلات را از مشخصات این پروژه ذکر کرد.

کاظمی در ادامه به تشریح اقدامات انجام شده امور آبفار خلیل آباد در زمینه کنترل کیفیت و بهداشت آب شرب پرداخت و کیفیت و سلامت آب شرب روستاییان را خط قرمز فعالیت های شرکت آب و فاضلاب روستایی دانست.

دکتر بنیادی؛ نماینده مردم شهرستان های کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن قدردانی از اقداماتمجموعه آب و فاضلاب روستایی اظهار داشت: با توجه به اینکه کمبود آب یکی از مسائل مهم کشور است همه ما باید جهت رفع این مشکل بیش از پیش تلاش نماییم.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 30 | کل بازدیدکنندگان : 2623144 | تعداد کاربران بر خط : 1