اخبار و رویدادها

نشست مدیر و کارکنان امور آبفار کلات با امام جمعه این شهرستان

۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - بازدید 997

مدیر و کارکنان امور آب و فاضلاب روستایی کلات با حضور در محل دفتر امام جمعه این شهرستان، با وی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این نشست صمیمانه، سرپرست امور آبفار کلات از ارائه خدمات این امور به بیش از 25 هزار نفر در قالب بالغ بر 8 هزار مشترک در روستاهای شهرستان کلات خبر داد.

 نوروز افروند ابراز داشت: بروز خشکسالی های پی در پی و کمبود منابع آبی، تلاش و دلسوزی همه مردم را می طلبد تا در جهت صرفه جویی و مصرف بهینه آب اهتمام بیشتری داشته باشند.

 وی افزود: در این راستا، روحانیون و مبلغین مذهبی روستاها به عنوان معتمدیدن مردم نقش مهم و موثری در جهت آگاهی بخشی برعهده دارند.

امام جمعه کلات نیز در این دیدار با قدردانی از زحمات و خدمات امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان، امنیت اجتماعی و اقتصادی مردم را در تداوم وجود آب دانست و افزود: بحران کم آبی تنها به وسیله مدیریت مسئولان و برنامه ریزی آنها قابل حل نیست و علاوه بر مصرف بهینه در زمینه آب شرب، در بخش کشاورزی نیز باید اقدامات موثری در راستای صرفه جویی و جلوگیری از هدر رفت آب انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین صاحبی در ادامه ضمن قدردانی مجدد از تلاشهای مجموعه آب و فاضلاب روستایی، خدمت به مردم روستاها را افتخار بزرگی دانست که نصیب کارکنان خدوم این مجموعه شده است.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 42 | کل بازدیدکنندگان : 2623156 | تعداد کاربران بر خط : 1