اخبار و رویدادها

نشست مدیرعامل آبفار خراسان رضوی با رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - بازدید 1,051

در نشست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی، وضعیت آب شرب مردم روستاهای این شهرستان ها بررسی شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی در این نشست با تاکید بر ضرورت و اهمیت تأمین آب شرب روستائیان، از تلاش های صورت گرفته در روستاهای استان و بخصوص حوزه انتخابیه خود قدردانی کرد.

حسین مقصودی اظهار داشت: تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات آب شرب روستاییاناز مجاری قانونی خواهند نمود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی نیز در این نشست که معاون مهندسی و توسعه و مدیران امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن نیز حضور داشتند با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستاهای استان، از خدمت رسانی این شرکت به بیش 560 هزار مشترک در 2 هزار و 445 روستای خراسان رضوی خبر داد.

مهندس دانشگر به پیشرفت فیزیکی پروژه های آبرسانی استان اشاره کرد و کمبود اعتبارات، پایین بودن تخصیص ها، اختلاف قابل توجه بین قیمت تمام شده آب و تعرفه ها، تامین آب دام در روستاها و محدودیت منابع آبی از نظر کمی و کیفی را از جمله چالش های پیش روی این شرکت برشمرد.

در ادامه مدیران امور آب و فاضلاب روستایی شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن به ارائه گزارشی از روند تأمین آب شرب مردم روستاهای شهرستان های حوزه فعالیت خود پرداختند و مشکلات و راه حل های پیشنهادی و برنامه های آینده خود جهت بالا بردن ارئه سطح خدمات بهتر به مردم مطرح کردند.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 37 | کل بازدیدکنندگان : 2623151 | تعداد کاربران بر خط : 1