اخبار و رویدادها

رفع کمبود آب شرب حدود دو هزار نفر در پنج روستای شهرستان باخرز

۱۰ تیر ۱۳۹۵ - بازدید 1,225

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان باخرز گفت: با مجموعه اقدامات انجام شده، کمبود آب شرب حدود دو هزار نفر در پنج روستای این شهرستان رفع شد و طعم گوارای آب آشامیدنی، کام تشنه اهالی این روستاها را شیرین کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مجید بخشی با اعلام خبر آبرسانی به مردم پنج روستای این شهرستان اظهار داشت: به حول و قوه ی الهی، با اتمام عملیات اجرایی خط انتقال آب از روستای حاجی آباد به بزنجرداسلامی،کمبود آب آشامیدنی قریب به ۲ هزار نفر در روستاهای تحت پوشش مجتمع آبرسانی شهید رضوی برطرف شد.

وی این روستاها را بزنجرد اسلامی، گـزی، گزیچـه، اللهی و کمـرسبز ذکر کرد و افزود:طی چندماه گذشته با افت آبدهی چاه اصلی مجتمع شهید رضوی، تأمین آب روستاهای مزبور با مشکل مواجه شده بود که پس از بررسی های کارشناسی، طراحی انتقال آب از مجتمع آبرسانی دشتاب در روستای حاجی آباد، با اجرای 4 هزار مترعملیات لوله گذاری و احداث  ۹ باب حوضچه شیرآلات و اعتباری بالغ بر دو هزار میلیون ریال صورت پذیرفت.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی باخرز اظهار امیدواری کرد که با توجه به آغاز فصل گرما، با همکاری مردم و مصرف بهینه آب شرب توسط آن ها، مشترکین روستایی در طول فصل تابستان با کمبود آب مواجه نشوند.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 753 | کل بازدیدکنندگان : 3148582 | تعداد کاربران بر خط : 1