اخبار و رویدادها

دیدار مدیر امور آبفار رشتخوار با امام جمعه این شهرستان

۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - بازدید 1,238

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی رشتخوار با حضور در محل دفتر امام جمعه این شهرستان وضعیت آب شرب مردم روستاهای رشتخوار را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این نشست صمیمانه، مدیر امور آبفار رشتخوار به ارائه گزارشی از سیمای آبرسانی این شهرستان پرداخت و از خدمت رسانی این امور به بیش از 40 هزار نفر در روستاهای رشتخوار خبر داد.

سهیل حسنی خاطر نشان ساخت: بروز خشکسالی های پی در پی و افت شدید و کمبود منابع آبی تلاش و دلسوزی همه مردم را می طلبد تا در جهت صرفه جویی و مصرف بهینه آب، اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی افزود: در این راستا، روحانیون و مبلغین حاضر در روستاها به ویژه با بهره گیری از ایام ماه مبارک رمضان، نقش مهم و موثری در جهت آگاهی بخشی مردم برعهده دارند.

امام جمعه رشتخوار نیز در این دیدار با قدردانی از زحمات و خدمات امور آبفای روستایی این شهرستان، امنیت اجتماعی و اقتصادی مردم را در تداوم وجود آب دانست و افزود: بحران کم آبی صرفاً بوسیله مدیریت مسئولان و برنامه ریزی آنها قابل حل نیست و علاوه بر مصرف بهینه در زمینه آب شرب، در بخش کشاورزی نیز باید اقدامات موثری در راستای صرفه جویی و جلوگیری از هدر رفت آب انجام شود.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 1543 | کل بازدیدکنندگان : 2936082 | تعداد کاربران بر خط : 2