اخبار و رویدادها

سرپرست آبفار گناباد:

دانش آموزان بهترین سفیران صرفه جویی در مصرف آب هستند

۳ خرداد ۱۳۹۵ - بازدید 1,343

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی گناباد در همایش مدیران آموزش و پرورش این شهرستان گفت: باید فرهنگ استفاده صحیح از آب در بین دانش آموزان نهادینه شود و دانش آموزان بهترین سفیران صرفه جویی در مصرف آب هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، محمدرضا ابراهیمی در این همایش با ارائه گزارشی از روند تأمین آب شرب مردم روستاهای گناباد گفت: باید فرهنگ استفاده صحیح از آب در بین دانش آموزان نهادینه شود و دانش آموزان بهترین سفیران صرفه جویی در مصرف آب هستند.

 وی با تاکید بر نقش معلمان در فرهنگ سازي مصرف بهینه در بین مردم افزود: جامعه بزرگ فرهنگیان و دانش آموزان نقش مهمی در ترویج فرهنگ، عادات، رفتار و نگرش ها در سطح جامعه دارند.

  ابراهیمی در ادامه از مدیران مدارس خواست تا با ارائه آموزش های مفید و کاربردی به دانش آموزان، خانواده ها را در جهت رعایت الگوی مصرف ترغیب نمایند.

مدیر آموزش و پرورش گناباد نیز آمادگی مجموعه آموزش و پرورش را جهت همکاری با امور آبفار این شهرستان در راستای فرهنگ سازی و آگاهی بخشی مصرف بهینه آب اعلام کرد.

  در پایان این همایش از مدیران مدارس روستایی شهرستان گناباد که طی سال گذشته کمترین مصرف را داشته اند با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 141 | کل بازدیدکنندگان : 2839839 | تعداد کاربران بر خط : 0