اخبار و رویدادها

خسارت 25 میلیارد ریالی سیل به تأسیسات آبرسانی 89 روستای خراسان رضوی

۴ خرداد ۱۳۹۵ - بازدید 1,032

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: بارش های اخیر، به تأسیسات آبرسانی 89 روستای استان خساراتی وارد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مهندس دانشگر با بیان این مطلب افزود: بارندگی های شدید چند روز اخیر و جاری شدن سیل، خساراتی به تأسیسات آبرسانی 89 روستا در 16 شهرستان استان وارد کرده است.

 وی افزود: سیل به تأسیسات آبرسانی روستایی در شهرستان های مشهد، کلات، درگز، فریمان، قوچان، چناران، کاشمر، تربت جام، سرخس، سبزوار، مه ولات، خوشاب، زاوه، رشتخوار، بجستان و داورزن خسارت وارد کرده است.

  به گفته مدیرعامل آبفار خراسان رضوی بیشترین خسارت وارد شده به تأسیسات آبرسانی روستایی شهرستان های مشهد با 13 روستا، کلات و خوشاب با 11 روستا و درگز با 7 روستا بوده است.

 دانشگر با بیان اینکه پس از آسیب دیدگی تأسیسات آب شرب روستایی در مناطق سیل زده، مجموعه آب و فاضلاب روستایی به سرعت اقدام به تأمین موقت آب شرب این روستاها نموده افزود: همچنین در حال حاضر آب شرب 4 روستا به علت شدت خسارات وارده به تأسیسات، با استفاده از تانکر سیار تأمین می شود.

 وی، خسارت وارده به تأسیسات آبرسانی روستایی استان در سیل اخیر را 25 میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: عملیات بازسازی تأسیسات آسیب دیده در حال انجام می باشد.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 132 | کل بازدیدکنندگان : 2839830 | تعداد کاربران بر خط : 0