اخبار و رویدادها

تکمیل طرح‌های نیمه تمام آبرسانی به روستاهای باخرز نیازمند 220 میلیارد ریال اعتبارست

۲۰ تیر ۱۳۹۵ - بازدید 1,408

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان باخرز گفت: برای اتمام طرح‌های نیمه تمام آبرسانی به روستاهای این شهرستان، تعویض و مرمت شبکه های توزیع فرسوده آبرسانی روستایی و آبرسانی به روستاهای غیر برخوردار از شبکه آب شرب بهداشتی، در مجموع 220 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مجید بخشی گفت: شبکه عمومی آب شرب 36 روستای شهرستان نیاز به مرمت و یا احداث مجدد دارد که بخش عمده ای از این روستاها در بخش بالاولایت قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از 43 هزار نفر در قالب حدود 13 هزار مشترک، تحت پوشش خدمات امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان باخرز قرار دارند.

بخشی با اشاره به تصویب 71 میلیارد ریال اعتبار به طرح های آبرسانی روستایی باخرز در سال گذشته اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های اعتباری دولت، در سال گذشته حدود 21 میلیارد ریال از این اعتبارات تخصیص یافت که بخش مهم آن صرف مرمت و نگهداری تجهیزات و تکمیل دو مجتمع آبرسانی ارزنه و همت آباد در بخش مرکزی و بالاولایت شد.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان باخرزدرپایان با بیان اینکه اولویت ما در امسال اتمام این دو طرح نیمه تمام است گفت: برای اتمام طرح‌های نیمه تمام آب رسانی به روستاها، تعویض و مرمت شبکه آب شرب روستایی و آبرسانی به روستاهای غیر برخوردار از شبکه آب شرب بهداشتی، در مجموع 220 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 39 | کل بازدیدکنندگان : 3147868 | تعداد کاربران بر خط : 0