اخبار و رویدادها

تقدیر استاندار خراسان رضوی از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - بازدید 735

در مراسمی با حضور استاندار خراسان رضوی و نماینده مردم شهرستان های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی که در روستای بیگ نظر شهرستان قوچان انجام شد، از خدمات و تلاش های مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان؛ استاندار خراسان رضوی که برای افتتاح طرح هادی روستای بیگ نظر به شهرستان قوچان سفر کرده بود با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خدمات رسانی به نقاط کم برخوردار، گفت: دولت یازدهم برای اجرای منویات معظم له و عملیاتی شدن عدالت توزیعی، برنامه های مختلفی را برای ارائه خدمات و توسعه متوازن این مناطق دردستور کار قرار داده است.

رشیدیان تصریح کرد: از ابتدای تشکیل دولت تدبیر و امید تاکنون شاهد بهبود شاخص های خدمت رسانی به روستاها در بخش های آب، برق، گاز و بهسازی و آسفالت جاده ها بوده ایم.

در ادامه این مراسم، استاندار خراسان رضوی با اهدای لوح تقدیر، از خدمات مهندس دانشگر؛ مدیرعامل  شرکت آب فاضلاب روستایی استان تقدیر به عمل آورد.

گفتنی است شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با انجام طرح تعویض چهارهزار متر از شبکه توزیع آب شرب در روستای بیگ نظر شهرستان قوچان، نقش مهمی در به ثمر رسیدن پروژه طرح هادی این روستا داشته است.

همچنین در این مراسم از تلاش های هادی بهمنیار؛ سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان قوچان در راستای اجرای تعویض شبکه آب شرب روستای بیگ نظر تقدیر شد.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 20 | کل بازدیدکنندگان : 2623134 | تعداد کاربران بر خط : 0