اخبار و رویدادها

تشریح اقدامات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوي در هفته صرفه جويي در مصرف آب

۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - بازدید 728

رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شركت آب و فاضلاب روستايي خراسان رضوي از اجراي برنامه هاي مختلف اين شركت در راستاي آگاهی بخشی و فرهنگ سازی مصرف بهينه آب شرب در روستاهای استان طی هفته صرفه جويي در مصرف آب خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب روستايي خراسان رضوي، سیدرضا موسوی گفت: در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب شرب در بین مردم روستاهای استان، جلسات متعددی در شهرستان های مختلف با حضور مدیران این شرکت و ائمه جماعات روستاها با موضوع مصرف بهینه آب برگزار گردید.

   وی، برگزاری گردهمايي مدیران شرکت با آبداران روستايي، ائمه جمعه و جماعات، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران، پيمانكاران و مجريان پروژه هاي آبرساني را از دیگر برنامه های اجرا شده طی این هفته ذکر کرد.

موسوی، بازديد مردم و مسئولين محلي از پروژه ها و تأسيسات آبرساني روستايي، برگزاری نشت خبری مدیران شرکت با اصحاب رسانه و تقدير از اصحاب رسانه حوزه صنعت آب، تهيه و توزيع پوستر صرفه جویی در مصرف آب و سایر اقلام ترویجی و آموزشي در روستاها را از ديگر اقدامات این شرکت در هفته صرفه جويي در مصرف آب اعلام كرد.

 رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی افزود: درج پيام هاي متناسب با هفته صرفه جويي در سربرگ نامه هاي اداري، برگزاري نشست توجيهي مديران امور شهرستان ها با اعضاي شوراهاي اسلامي و معتمدين محلي روستايي و نصب بنرهای صرفه جویی در مصرف آب در روستاهایی که با کمبود آب موجه هستند را از اقدامات ديگر اين شركت در هفته صرفه جويي در مصرف آب اعلام كرد.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 1502 | کل بازدیدکنندگان : 2936041 | تعداد کاربران بر خط : 1