اخبار و رویدادها

برگزاری کارگاه آموزشی – توجیهی سالم سازی آب شرب در گناباد

۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - بازدید 677

کارگاه آموزشی سالم‌سازی آب، با هدف ارتقاء سطح کیفی آب شرب و کنترل و پیشگیری از عوامل آلوده کننده آب شرب مورد نیاز مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این کارگاه آموزشی – توجیهی که با حضور مدیر امور آبفای روستایی و شهری شهرستان های گناباد و بجستان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و کارشناسان کنترل کیفی و آبداران و بهورزان شهرستانهای گناباد و بجستان  برگزار می شد، راه کارهای افزایش همکاری های دو جانبه امورهای آبفار گناباد و بجستان و دانشگاه علوم پزشکی  شهرستان گناباد به منظور ارتقای سلامت و کیفیت آب شرب روستاها مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر عالمی؛ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد هم با تشریح اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی برای شرکت‌کنندگان، از خدمات و تلاش های نیروهای دست اندرکار در تأمین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای مردم قدردانی کد.

مدیر امور آبفار گناباد نیز با ارائه گزارشی از روند تأمین آب شرب مردم روستاهای این شهرستان، به تشریح عملکرد کنترلکیفی شهرستان پرداخت و گفت:کیفیت آب تحویلی به مردم همواره خط قرمز شرکت آب و فاضلاب روستایی بوده و تأمین آب سالم وبهداشتی مستلزم همکاری وتعامل آبداران و بهورزان در راستای کلر سنجی و گندزدایی هر چه بهتر و دقیق تردر شبکه های آب شرب روستایی است.

در ادامه این کارگاه آموزشی، مطالبی توسط کارشناس آب معاونت بهداشتی دانشگاه در خصوص دستورالعمل، شستشو و گندزدایی مخازن آب شامل مخازن هوایی و زمینیارائه شدو مدیران و کارشناسان، به سوالات آبداران و بهورزان حاضر در این جلسه پاسخ دادند.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 110 | کل بازدیدکنندگان : 3147939 | تعداد کاربران بر خط : 0