اخبار و رویدادها

برخورداری 98 درصدی روستاییان شهرستان فیروزه از نعت آب شرب لوله کشی سالم و بهداشتی

۳۰ تیر ۱۳۹۵ - بازدید 679

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی فیروزه گفت: در حال حاضر 98 درصد روستاهای این شهرستان، از نعمت آب شرب لوله کشی سالم و بهداشتی برخوردارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، محمدامین صارمی با بیان این خبر افزود: در سال 92، حدود 93 درصد جمعيت روستايي فیروزه از نعمت آب شرب لوله کشی سالم و بهداشتی برخوردار بوده و تحت پوشش خدمات امور آبفار این شهرستان قرار داشته اند که با برنامه ریزی و اجرای پروژه های آبرسانی در طی سالهای اخير، میزان اين شاخص به 98 درصد رسيده است.

صارمی تصریح کرد: با تلاشها وپیگیریهای مستمر در سال جاري و با افتتاح یک طرح آبرسانی دیگر، آبرساني بهروستای چزگ به عنوان آخرين روستاي بالاي بيست خانوار فیروزه، در هفته دولت افتتاح و به بهره برداري خواهد رسيد و تمام روستاهای بالای بیست خانوار این شهرستان از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار می شوند.

وی با بیان اینکه حدود 83 درصد جمعیت شهرستان فیروزه در روستاهای ساکن هستند، گفت: با برنامه ریزی مناسب در صدد هستیم تعداد باقيمانده از روستاهای زیر بیست خانوار شهرستان در طی سال جاري مورد بررسی و مطالعات قرار گیرد و مردم این روستاهای نیز از این نعمت الهی برخوردار شوند.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 30 | کل بازدیدکنندگان : 3147859 | تعداد کاربران بر خط : 0