اخبار و رویدادها

برخورداری مردم 6 روستای باخرز از نعمت آب شرب بهداشتی با افتتاح دو طرح آبرسانی

۸ شهریور ۱۳۹۵ - بازدید 881

با افتتاح دو طرح آبرسانی روستایی در باخرز که با حضور فرماندار و دیگر مدیران ادارات این شهرستان برگزار شد، مردم 6 روستای بخش مرکزی شهرستان باخرز از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار باخرز در مراسم بهره برداری از این طرح ها با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستاهای این شهرستان گفت: با افتتاح این دو طرح، مردم  6 روستا با جمعیتی بالغ بر 3 هزار نفر از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار شده اند.

مجید بخشی، اجرای 4 کیلومترخط انتقال به روستای بزنجرد اسلامی و 7 کیلومتر خط انتقال به روستای کوه سفید و تعویض 37 کیلومترخطوط انتقال و شبکه توزیع و احداث 2000 مترمکعب مخازن را از مشخصات این طرح ها برشمرد.

وی هزینه اجرای این دو طرح آبرسانی که مردم 6 روستای کوه سفید، بزنجرد اسلامی، گزی، گزیچه، الهی و کمرسبز از مزایای آن برخوردار شده اند را 8 میلیارد و 500 میلیون ریال ذکرکرد.

فرماندار باخرز نیز با قدردانی از اقدامات امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان در راستای خدمت رسانی به مردم شریف روستاها، به خشکسالی چندین ساله حاکم بر منطقه و کاهش منابع آبی اشاره کرد و از مردم خواست تا نسبت به مصرف بهینه آب اهتمام بیشتری داشته باشند.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 40 | کل بازدیدکنندگان : 2623154 | تعداد کاربران بر خط : 0