اخبار و رویدادها

با حضور فرماندار تایباد؛مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان برگزار شد

۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - بازدید 926

در مراسمی با حضور فرماندار تایباد، سرپرست معاونت مهندسی و توسعه آبفار خراسان رضوی، مدیران جدید و پیشین امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تایباد تودیع و معارفه شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، فرماندار تایباد در این مراسم توسعه پایدار در بخش آب شرب روستایی را مستلزم کاری جهادی دانست و گفت: مدیران آبفار، از دل جهادسازندگی برخواسته اند و بر اهمیت این موضوع واقفند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

حسین شرافتی با اشاره به اینکه آب به عنوان مهمترین عنصر حیات بشر قلمداد می شود، افزود: مدیریت مصرف آب باید جدی گرفته شود و با مصرف بهینه و صرفه جوئی در جهت حفاظت از این نعمت خدادادی اقدام نماییم.

وی، شاخص بهره مندی روستاییان تایباد از خدمات آب و فاضلاب روستائی شهرستان را مطلوب برشمرد و تصریح کرد: خوشبختانه با حمایت های دولت تدبیر و امید و اجرای چند طرح بزرگ، آبرسانی به تمامی روستاهای شهرستان محقق شده است.

شرافتی به احداث چهار مجتمع آبرسانی روستایی در شهرستان اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این مجتمع ها به پایان رسیده است.

  فرماندار تایباد در ادامه با تقدیر از عملکرد علیرضا فخرآبادی؛ مدیر پیشین امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان و تبریک به  سیدهادی نمازی مدیرجدید این امور، اظهار داشت: کسی که در این مسئولیت قرار می‌گیرد باید از روحیه پشتکار و عزم بیشتری جهت پیگیری مسائل و مشکلات روستایی در حوزه تامین آب شرب برخوردار باشد و امیدواریم این خصایص را در هنگام اجرای امور توسط مدیریت جدید شاهد باشیم.

مسئول هماهنگی امور شهرستان های شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی نیزبه ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستاهای استان پرداخت و  از خدمات چهارساله علیرضا فخرآبادی؛ مدیر پیشین امور آبفار تایباد قدردانی کرد.

محسن مه آبادی افزود: آقای نمازی از نیروهای باتجربه، با انگیزه و اجرایی بوده که امیدواریم با حمایت های فرماندار و مسئولین شهرستان، روند تأمین آب شرب روستاییان این شهرستان ارتقا یابد.

گفتنی است درحال حاضر حدود 40 هزار نفر در قالب بیش از 10 هزار مشترک، از خدمات امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تایباد بهره مند هستند.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 108 | کل بازدیدکنندگان : 2839806 | تعداد کاربران بر خط : 0