اخبار و رویدادها

بازدید فرماندار و اعضای شورای اداری تایباد از پروژه های آبرسانی روستایی این شهرستان

۵ مرداد ۱۳۹۵ - بازدید 766

فرماندار، امام جمعه محترم اهل سنت،  بخشدار بخش مرکزی و جمعی از اعضای شورای ادارای شهرستان تایباد در بازدید از تأسیسات آبرسانی این شهرستان، از نزدیک در جریان روند تأمین آب شرب مردم روستاهای تایباد قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، فرماندار تایباد در جریان این بازدید، با قدردانی از اقدامات امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان در راستای تأمین آب شرب روستاییان، انجام این بازدیدها را در راستای آشنایی مدیران و مسئولین از روند تأمین آب شرب مردم روستاها، مفید ارزیابی کرد.

اعضای شورای اداری شهرستان تایباد در ادامه از پروژه  آبرسانی قلعه نو آبقه که از پروژه های مهم این شهرستان بوده و از اعتبارات صندوق توسعه ملی در حال اجراست بازدید کردند.

مدیر امور آبفار تایباد نیز به ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب مردم روستاهای تایباد پرداخت و از تحت پوشش بودن نزدیک به 36هزار نفر در قالب بیش از 9 هزار مشترک آب شرب در روستاهای این شهرستان خبر داد.

سید هادی نمازی گفت: پروژه آبرسانی قلعه نو آبقهکه در قالب پروژه آبرسانی محسن آباد و از  پروژه های اقتصاد مقاومتی است، از اعتبارات صندوق توسعه ملی تامین اعتبار میگردد و آب شرب مردم هفت روستای این شهرستان را تأمین می کند.

وی، خشکسالی های اخیر و برداشت بی رویه از سفره های آب زیرزمینی را از مهم ترین علل بحران کم آبی در تایباد برشمرد و گفت: تمام سعی ما بر این است تا مشکلات در حوزه آب شرب روستایی را به حداقل برسانیم.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 46 | کل بازدیدکنندگان : 3147875 | تعداد کاربران بر خط : 1