اخبار و رویدادها

بازدید اعضای شورای تأمین گناباد از تأسیسات مجتمع آبرسانی روستایی براکوه این شهرستان

۶ تیر ۱۳۹۵ - بازدید 751

اعضای شورای تأمین گناباد به مناسبت هفته صرفه جویی در بازدیدی 3 ساعته، از تاسیسات فاضلاب روستای کلات و مجتمع آبرسانی براکوه واقع در بخش کاخک این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی،مدیر امور آبفار گناباد در جریان بازدید اعضای شورای تامین این شهرستان از مخزن 500 مترمکعبی و تاسیسات اصلی مجتمع آبرسانی روستایی براکوه از ارائه خدمات این امور به بیش از 33 هزار نفر در قالب حدود 20 هزار مشترک خبر داد.

محمدرضا ابراهیمی، با ارائه گزارشی از روند تأمین آب شرب مردم روستاهای گناباد گفت: مجتمع آبرسانی براکوه، آب شرب مردم 26 روستای این شهرستان را تأمین می کند.

وی، خشکسالی های اخیر و برداشت بی رویه از سفره های آب زیرزمینی را از مهم ترین علل بحران کم آبی در گناباد برشمرد و گفت: تمام سعی ما بر این است تا با کمترین مشکل در حوزه آب شرب روستایی، تابستان را سپری کنیم.

ابراهیمی به اقدامات این امور در خصوص احداث مخازن جدید و ایستگاه پمپاژ، کاهش هدر رفت آب در شبکه توزیع، کنترل و نظارت روزانه کیفیت و بهداشت آب، برخورد جدی با مشترکین متخلف و  پر مصرف اشاره کرد.

فرماندار گناباد نیز با اشاره به هفته صرفه جویی در مصرف آب، از اقدامات امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان در راستای تأمین آب شرب روستاییان قدردانی کرد و انجام این بازدیدها را در راستای آشنایی مدیران و مسئولین از روند تأمین آب شرب مردم روستاها، مفید ارزیابی نمود.

اعضای شورای تأمین شهرستان گناباد در ادامه از تأسیسات فاضلاب روستایی کلات این شهرستان نیز که از پروژه های مهم جمع آوری فاضلاب روستایی در سطح استان است، بازدید کردند.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 450 | کل بازدیدکنندگان : 3148279 | تعداد کاربران بر خط : 3