اخبار و رویدادها

امام جمعه اهل سنت تایباد:

امنیت اجتماعی و اقتصادی مردم، در تداوم وجود آب است

۲۰ تیر ۱۳۹۵ - بازدید 1,105

امام جمعه اهل سنت تایباد در دیدار با مدیر و کارکنان امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان، گفت: امنیت اجتماعی و اقتصادی مردم در تداوم وجود آب است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مولوی توکلی؛ امام جمعه اهل سنت تایباد با قدردانی از زحمات و خدمات امور آبفای روستایی این شهرستان، امنیت اجتماعی و اقتصادی مردم را در تداوم وجود آب دانست و افزود: بحران کم آبی صرفاً به وسیله مدیریت مسئولان و برنامه ریزی آنها قابل حل نیست.

وی افزود: علاوه بر مصرف بهینه آب شرب، در بخش کشاورزی نیز باید اقدامات موثری در راستای صرفه جویی و جلوگیری از هدر رفت آب انجام شود.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی تایباد نیز به ارائه گزارشی از سیمای آبرسانی این شهرستان پرداخت و از خدمت رسانی این امور به بیش از 36 هزار نفر در روستاهای این شهرستان خبر داد.

سیدهادی نمازی خاطر نشان ساخت: بروز خشکسالی های پی در پی و افت شدید و کمبود منابع آبی تلاش و دلسوزی روستائیان را می طلبد تا در جهت صرفه جویی و مصرف بهینه آب، اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی افزود: در این راستا، روحانیون و مبلغین حاضر در روستاها نقش مهم و موثری در جهت آگاهی بخشی مردم برعهده دارند.

نمازی در ادامه،خواستار استفاده از ظرفیت روحانیون در تاثیرگذاری بر اقشار مختلف جهت صرفه جویی در مصرف و بهینه مصرف کردن آب شرب سالم و بهداشتی شد.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 135 | کل بازدیدکنندگان : 3147964 | تعداد کاربران بر خط : 0