اخبار و رویدادها

افتتاح پروژه آبرسانی به مردم 8 روستای شهرستان خلیل آباد

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - بازدید 1,606

در مراسمی با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری خراسان رضوی، پروژه تأمین آب شرب مردم 8 روستای شهرستان خلیل آباد مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار خلیل آباد در مراسم بهره برداری از این طرح آبرسانی که فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولین این شهرستان نیز حضور داشتند، با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستاهای خلیل آباد گفت: در حال حاضر افزون  بر 22 هزار نفر در روستاهای این شهرستان، تحت پوشش خدمات این امور قرار دارند.

محمد کاظمی، حفر و تجهیز یک حلقه چاه و نصب یک دستگاه پمپ را از مشخصات این پروژه ذکر کرد که آب شرب حدود 7 هزار نفر را در 8 روستای بخش ششطراز تأمین می کند و با هزینه 1500 میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

محمدکاظمی در ادامه به تشریح روند اجرای پروژه ملی مجتمع آبرسانی روستایی برکال خلیل آباد پرداخت و  اجرای 18 کیلومتر لوله گذاری خط انتقال، حفر و تجهیز 3 حلقه چاه عمیق، احداث یک باب مخزن با ظرفیت 500 مترمکعب، ساخت 30 باب حوضچه شیرآلات و 1500 متر خط برق را از مشخصات این پروژه برشمرد که با اعتبار 20 میلیارد ریال در حال اجرا بوده و مردم 18 روستای شهرستان از مزایای آن بهره مند می گردند.

مدیرکل امور روستایی استانداری خراسان رضوی نیز با قدردانی از خدمات انجام شده در حوزه آب شرب روستایی استان و به ویژه شهرستان خلیل آباد گفت: اعتبارات خوبی جهت انجام پروژه های آبرسانی روستاها در نظر گرفته شده است.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 62 | کل بازدیدکنندگان : 3147891 | تعداد کاربران بر خط : 1