اخبار و رویدادها

آبفار خراسان رضوی، نخستین شرکت آبفار برخوردار از نرم افزار تحت وب آب بها در کشور

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - بازدید 900

رئیس اداره درآمد و خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: این شرکت، به عنوان اولین شرکت در بین شرکت های آب و فاضلاب روستایی سطح کشور، از نرم افزار تحت وب آب بهاء استفاده می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، بهروز محمدزاده، با بیان این خبر اظهار داشت: با توجه به وسعت و گستردگی استان خراسان رضوی، جمع آوری اطلاعات مشترکین در 28 شهرستان استان با استفاده از نرم افزارهای موجود کار سخت و زمان بری است.

وی افزود: به همین دلیل و با هدف سهولت و افزایش سرعت دریافت اطلاعات، نرم افزار تحت وب آب بها برای نخستین بار در شرکت های آب و فاضلاب روستایی کشور در آبفار خراسان رضوی مورد استفاده قرار گرفته که اطلاعات مورد نیاز را به صورت آنلاین در دسترس مدیران این شرکت قرار می دهد.

رئیس اداره درآمد و خدمات مشترکین آبفار خراسان رضوی تصریح کرد: این نرم افزار به دلیل آنلاین بودن، قابلیت اتصال به نرم افزارهای دفاتر پیشخوان دولت، سامانه پیامکی، سامانه تلفنی 1523 و سامانه موبایلیUSSD  را دارد که این امر خدمت رسانی به مشترکین را سرعت می بخشد.

محمدزاده با بیان اینکه استفاده از این نرم افزار تنها به اینترنت نیاز داردو از هر نقطه کشور قابل دسترسی می باشد، افزود: خصوصیت دیگر نرم افزار تحت وب آب بها، ارائه گزارشات متنوع و به روز آن می باشد که با توجه به سطح دسترسی ایجاد شده برای کاربران، آنها می توانند در کوتاه ترین زمان به این گزارشات دسترسی داشته باشند.

نظرات شما

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

    آمار بازدیدها
    تعداد بازدیدکنندگان امروز : 2184 | کل بازدیدکنندگان : 3051711 | تعداد کاربران بر خط : 2